Turkish Personals

Yeni misiniz? TurkishPersonals profilinizi ücretsiz oluşturun! Giriş
Ana Sayfa
Profilinizi Oluşturun
Üye Olun
Giriş
Profilleri Arayın
E-Kartlar
Mutluluğu Bulanlar


Üyelerimizin ağzından: Üyelerimize kulak verin
Turkish Personals, size gönlünüzün sultanını bulmaya kararlı. Türk kadınları ile erkeklerinin bize yazdığı ve hepsi mutlu sonla noktalanan düzinelerce, evet, düzinelerce hikâye, bekâr Türklerin öteki yarılarını bulmalarına yardımcı olma tutkumuzu canlı tutan güçtür. Aşağıda, üyelerimizden gelen mesajlardan yalnızca birkaçını yayınlıyoruz. Siz de kendi peri masalınızı bizimle paylaşmak isterseniz, şu adrese mesaj gönderin: thankyou@worldsingles.com.

RÜYALARIMIN ERKEĞİYLE BU SİTEDE, ÜSTELİK RESMİNİ BİLE GÖRMEDEN TANIŞTIM, ÇOK YAKINDA BULUŞUYORUZ VE BU HARİKA İNSANLA KENDİME GÜZEL BİR GELECEK KURACAĞIMA İNANIYORUM

- Gülden Adanır (9 Ekim 2005)


Dünyanın öteki ucundan çok tatlı bir bayanla tanıştım. Servisinize minnettarım, ne kadar yazık, daha önce siteye üye olup onu daha erken bulmamışım.

- cancel_lookin4u_au (9 Ekim 2005)


Bugüne kadar gördüğüm en MUHTEŞEM kızı tanımamı sağladığı için >> Turkish Personals'a teşekkür etmek istiyorum. Harika birisi gerçekten ve yakında "Londra'nın En Şeker Kızı" olacak.

- Serdar13 (29 Eylül 2005)


Sitenize geçen yıl üye oldum ve hayallerimdeki erkekle tanıştım. Bu web sitesinde tanıştıktan 6 ay sonra evlendik. Yedi ay sonra bir çocuğumuz olacak. Size Çok Çok Teşekkür etmek istiyorum, çünkü bu web sitesi olmasaydı, ben hâlâ O KİŞİYİ arıyor olacaktım. Tekrar teşekkürler.

- Nine (19 Eylül 2005)


Bambaşka biriyle tanıştım. Hep aradığım insandı o. Rüyalarımın gerçek olması birkaç yılımı aldı gerçi ama, sonunda gerçek oldular işte. Web sitenize kucak dolusu teşekkürler. Hayatımı güzelleştiren "mükemmel" insanı bulmamı sağladığınız için... :)

- Okano (19 Eylül 2005)


Ben aradığımı buldum. Servisinize teşekkür ediyorum.

- Carnation (4 Eylül 2005)


TP'deki herkese bir kez daha teşekkürler. Daha fazla mutluluk hikâyesi duymak istiyoruz... sizin katkılarınızla yazılan mutluluk hikâyeleri.

- Volkan (10 Ağustos 2005)


Yorulmak bilmez bir flörtçüydü... tuttuğunu koparan cinsten, dur durak tanımaz. İki ay sonra Chicago'ya gidip onunla tanıştım. Bir yıl sonra nişanlandık, şimdi de üç aya kadar oraya yerleşiyorum. Bundan güzel aşk hikâyesi olur mu?

- Vokan (10 Ağustos 2005)


Sevgili Turkish Personals, sitenize bayıldım. Üstelik rüyalarımın erkeğiyle burada karşılaştım. Sonsuz teşekkürler!

- Ms.Baby (24 Haziran 2005)


Bu sitede çok özel birini tanıdım... Bunun için TurkishPersonals'a teşekkür ediyorum. Hoşçakalın.

- Sari35 (24 Haziran 2005)


Burada bir kızla tanışıp evlendim!

- Korikani (13 Haziran 2005)


Aradığımı burada buldum. Çok teşekkürler.

- Muries (13 Mayıs 2005)


Şu anda, yani tam 5/3/05 tarihinde profilimi silmemin başlıca nedeni, burada biriyle tanıştığım için artık bu harika siteyle ilgilenmiyor olmamdır. Burada geçirdiğim süre ve bana sağladığınız fırsat için size teşekkür ediyorum.

- Gürol (03 Mayıs 2005)


Nişanlımla bu sitede tanıştım, yakında ilk çocuğumuz dünyaya gelecek.

- CrazyNaze (23 Nisan 2005)


Bu sitede çok özel biriyle tanıştım. Sağladığınız harika destek için teşekkür ederim. Sitenizi arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

- Aphrodisias96 (20 Nisan 2005)


Bir sürü insan mesaj gönderdi bana... Sonunda biriyle tanıştım, zaten karşılık verdiğim ilk kişi o olmuştu. Şimdi de onunla gerçekten buluşacağım. Yani artık burada profilim olması için bir neden yok. Ama işler umduğum gibi gitmezse belki yine denerim... Teşekkürler!

- Deli-kız (5 Mart 2005)


Rüyalarımın erkeğiyle tanıştım! Teşekkürler!

- Zaira23 (27 Şubat 2005)


Artık bu profile ihtiyacım yok, çünkü Turkish Personals'da çok özel biriyle tanıştım, şimdi de onunla evlenmek üzereyim.

- Lya (20 Şubat 2005)


Bu kadar özel biriyle tanışma fırsatını bana sunduğunuz için çok teşekkür ederim.

- Sugrao (17 Şubat 2005)


Bu web sitesi bir harika ve gerçekten de işe yarıyor. Teşekkürler!

- konfiçyüs39 (8 Şubat 2005)


Kocamla sizin sitenizde tanıştım ve şimdilik 9 aylık mutlu bir evliliğimiz var. Teşekkürler!

- Elfarawla (6 Şubat 2005)


Her şeyden önce bu harika web sitesine teşekkür etmek isterim, çünkü bana uğur getirdi ve uzun zamandır aradığım şeyi bulmamı sağladı. İşte bu yüzden siliyorum profilimi! Tekrar çok teşekkürler.

- Woman9 (4 Şubat 2005)


Her şeyden önce bu harika web sitesine teşekkür etmek isterim, çünkü bana uğur getirdi ve uzun zamandır aradığım şeyi bulmamı sağladı. İşte bu yüzden siliyorum profilimi! Tekrar çok teşekkürler.

- Woman9 (4 Şubat 2005)


Siteniz sayesinde harikulade bir kadınla tanıştım. Ben iş için Türkiye'de, onun ülkesinde bulunuyorum. O ise yurtdışındaydı, ama şimdi, benimle birlikte olmak için Nisan ayında vatanına dönüyor. Sitenizde bulduğum mutluluğu kelimelerle anlatmam imkânsız.

- Walter (11 Ocak 2005)


Gerçekten çok hoş birisiyle tanıştım. Sonunda ikimiz de profillerimizi kaldırmaya karar verdik. Çok teşekkür ediyoruz.

- CharmingGirl (25 Aralık 2005)


Can yoldaşımı bu sitede buldum.

- NYPrincess (1 Aralık 2005)


Öteki yarımı bu sitede buldum. Bizi bir araya getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu site gerçekten mükemmel. Bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Teşekkürler ve hoşçakalın.

- Bob4u (31 Ekim 2004)


Sevgili TurkishPersonals, Sayenizde harika bir erkekle tanıştım ve çok mutluyum. Sizin sayfalarınızdaki ayrıntılı soruların, diğer bütün benzer sitelerdekilerden çok daha iyi olduğunu düşünüyorum... gerçi bu işin uzmanı değilim tabii... Çok teşekkürler.

- Kiren (1 Ekim 2004)


İngiltere'de çok geniş bir Türk topluluğu olduğu için şanslıyız, ama yine de sizin siteniz burada VE başka ülkelerde yaşayan bekâr Türklerle tanışmayı çok daha kolay hale getirdi. Şimdiden çok hoş arkadaşlar edindim. Bu siteyi yaptığınız için sağolun.

- A. Onan


TurkishPersonals'ın yaratıcılarına: Tebrikler ve teşekkürler! Burada lokum gibi bir Türk kadınıyla tanıştım ve 5 aydır onunla çıkıyorum. İkimiz de çok mutluyuz, nitekim bu mutlu haberi sizlerle paylaşmam için ısrar eden de o oldu. Binlerce teşekkür!

- Kadir Karazu
Copyright 2001-2005 World Singles. Her hakkı saklıdır.
Bize Ulaşın | Şartlar | Gizlilik | Ortaklık Programı
World Singles